top of page

sob., 28 paź

|

Jezuicki Ośrodek Milenijny

Warsztaty dla Kobiet siostra Gosia Lekan OP

TEMAT: "Doceniam siebie. O poczuciu własnej wartości" Zapisy na warsztaty rozpoczniemy 25 września (poniedziałek) o godzinie 8:00 p.m. Link do zapisów znajdziecie poniżej.

Warsztaty dla Kobiet siostra Gosia Lekan OP
Warsztaty dla Kobiet siostra Gosia Lekan OP

Czas i lokalizacja

28 paź 2023, 09:00 – 29 paź 2023, 15:00

Jezuicki Ośrodek Milenijny, 5835 W Irving Park Rd, Chicago, IL 60634, Stany Zjednoczone

O wydarzeniu

Weekendowe Sesje Samorozwoju dla kobiet to okazja do głębszego poznania siebie. To propozycja szeroko rozumianej formacji osobistej dla kobiet. Korzystamy z duchowości chrześcijańskiej i psychologii. Nazywamy to, co zniewala i przyglądamy się temu, co daje ŻYCIE na drodze wzrostu. Pracujemy wykładowo i warsztatowo, rozmową i milczeniem, śmiechem i modlitwą w przyjaznej przestrzeni JOM-u.

Podczas warsztatów wydobywamy bezcenny dar kobiecości, by cieszyć się sobą. Ciekawią nas różne aspekty kobiecego życia. Wychodzimy zawsze od konkretnego zagadnienia, często sprawiającego nam niemały ból, by je oswoić. Przyglądamy się mu teoretycznie i – co ważniejsze – praktycznie badając jak i na ile same sobie z nim radzimy. Ostatecznie szukamy sposobów, by poddać ten obszar naszego życia działaniu Boga i Jego łaski widząc w nich doskonałe dopełnienie naszych ludzkich wysiłków.

Kilka Słów o Tematyce Tych  Warsztatów: Poczucie własnej wartości to jeden z fundamentów szczęśliwego życia. Gdy jest ono właściwe, mamy energię, tworzymy mądre relacje i jesteśmy odporne na przeciwności. Gdy go brakuje, nie doświadczamy radości w byciu sobą.  Podczas warsztatów „Doceniam siebie. O poczuciu własnej wartości” poznamy sposoby świadomej pracy nad przyjęciem siebie przy pomocy narzędzi psychologicznych i mocy Słowa. U proroka Jeremiasza czytamy, że każdy jest drogi w Bożych oczach (por. Jr 43,4). A skoro tak, to tej Bożej optyki na fakt, że jestem BEZCENNA,  chcemy doświadczyć w październikowy weekend!

Cena warsztatów:  $100.00 od osoby.  W cenę warsztatów jest wliczone 5 sesji wykładowych połączonych z warsztatami, oraz wyżywienie.

Zapisy na warsztaty: Rozpoczniemy 25 września (poniedziałek) o godzinie 8:00 p.m. Link do zapisów znajdziecie tutaj.

Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem zarezerwowania miejsca i uczestniczenia w warsztatach jest wpłacenie pełnej opłaty w dniu zapisów.  Zachęcamy do korzystania z zapłaty przez Zelle.

Udostępnij to wydarzenie

Event Info: Events
bottom of page