top of page

pt., 03 lis

|

Missionary Sisters of St. Benedict

Warsztaty dla Kobiet siostra Gosia Lekan OP (wyjazdowe)

TEMAT: Żyję własnym życiem. O szczęściu w byciu sobą. Zapisy na warsztaty rozpoczniemy 25 września (poniedziałek) o godzinie 8:00 p.m. Link do zapisów znajdziecie poniżej.

Warsztaty dla Kobiet siostra Gosia Lekan OP (wyjazdowe)
Warsztaty dla Kobiet siostra Gosia Lekan OP (wyjazdowe)

Czas i lokalizacja

03 lis 2023, 19:00 – 05 lis 2023, 15:00

Missionary Sisters of St. Benedict, 5900 147th St, Oak Forest, IL 60452, Stany Zjednoczone

O wydarzeniu

Weekendowe Sesje Samorozwoju dla kobiet to okazja do głębszego poznania siebie. To propozycja szeroko rozumianej formacji osobistej dla kobiet. Korzystamy z duchowości chrześcijańskiej i psychologii. Nazywamy to, co zniewala i przyglądamy się temu, co daje ŻYCIE na drodze wzrostu. Pracujemy wykładowo i warsztatowo, rozmową i milczeniem, śmiechem i modlitwą w przyjaznej przestrzeni Klasztoru Sióstr Benedyktynek.

Podczas warsztatów wydobywamy bezcenny dar kobiecości, by cieszyć się sobą. Ciekawią nas różne aspekty kobiecego życia. Wychodzimy zawsze od konkretnego zagadnienia, często sprawiającego nam niemały ból, by je oswoić. Przyglądamy się mu teoretycznie i – co ważniejsze – praktycznie badając jak i na ile same sobie z nim radzimy. Ostatecznie szukamy sposobów, by poddać ten obszar naszego życia działaniu Boga i Jego łaski widząc w nich doskonałe dopełnienie naszych ludzkich wysiłków.

Kilka Słów o Tematyce Tych  Warsztatów: Wszyscy spotkamy cudowne kobiety, które przez lata żyją życiem męża, dzieci, rodziców, przyjaciół, pracą tak intensywnie, że w efekcie kiedyś powiedzą ze smutkiem: mnie już nie ma! W swojej wielkoduszności i często błędnie wyznaczonych celach  zapominają, że ich osobiste szczęście jest ważne i że trzeba o nie zawalczyć. Dla siebie samej. I dla najbliższych. W czasie warsztatów „Żyję własnym życiem. O szczęściu w byciu sobą” przyjrzymy się zdrowej kobiecej autonomii, pożegnamy zasoby, których może już nie mamy i poszukamy nowych, ciągle w nas drzemiących. Źródło Życia jest w każdej z nas, dlatego chcemy czerpać z jego zasobów. Dając sobie weekend na początku listopada możesz być pewna, że Bóg „da ci ducha, abyś ożyła” (Ez 37,14)

Cena warsztatów:  $250.00 od osoby.  W cenę warsztatów jest  wliczone 6 sesji wykładowych połączonych z warsztatami, zakwaterowanie (jednoosobowe pokoje) oraz całodzienne wyżywienie.

Zapisy na warsztaty: Rozpoczniemy 25 września (poniedziałek) o godzinie 8:00 p.m. Link do zapisów znajdziecie tutaj.  

Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem zarezerwowania miejsca i uczestniczenia w warsztatach jest wpłacenie pełnej opłaty w dniu zapisów.  Zachęcamy do korzystania z zapłaty przez Zelle.

Udostępnij to wydarzenie

Event Info: Events
bottom of page