top of page

Świadectwo Asi i Mirka

Jesteśmy małżeństwem od 20 lat, mamy trójkę dzieci. Do niedawna chodziliśmy do kościoła w niedzielę i święta i to nam wystarczało-wlasnymi siłami budowaliśmy nasz świat. Nasze życie wywróciło się do góry nogami gdy niespodziewanie dowiedzieliśmy się o chorobie syna. Były to godziny próby, wielu łez, modlitw i pytań o sens życia. Po tych doświadczeniach zapragnęliśmy odmiany naszego życia, pogłębienia relacji z Bogiem.

Trafiliśmy na rekolekcje sierpniowe Wspólnoty Małżeństw Katolickich. Był to czas niezwykły, gdzie zbliżyliśmy się do Boga i umocniliśmy nasze relacje małżeńskie. Poznaliśmy tam wspaniałych ludzi którzy otworzyli przed nami swoje serca, Zapragnęliśmy stać się częścią tej Wspólnoty i żyć tak jak oni.

Za nami pierwsza majówka z WMK. Wspaniały czas, świetne konferencje na temat zobowiązań małżeńskich, dobrze przeprowadzony dialog.

Camp Wista to miejsce wyjątkowe gdzie obcy ludzie staja się dla siebie rodziną, dzieci bawią się od rana do nocy bez urządzeń elektronicznych, to miejsce, gdzie Bóg na prawdę działa.


Asia i Mirek

85 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page