top of page

Stań w obronie życia
W imieniu Dakoni Życia chcieliśmy wszystkich zaprosić do wzięcia udziału w Marszu dla Życia, który odbędzie się we wtorek, 21go Marca, 2023 w Springfield, IL. Ten termin, mimo że może mało dogodny bo jest w środku tygodnia, jest konieczny z uwagi iż większość ustawodawców jest wtedy w pracy a my chcemy żeby nasze głosy były usłyszane!


Przez ostatnie kilka lat w stolicy naszego stanu przegłosowanane zostały ustawy, które sprawiły że Illinois stało się miejscem o najbardziej radykalnych aborcyjnych prawach. Wprowadzono min. prawo do aborcji do końca ciąży na życzenie, brak obowiązku informowania rodziców o zabiegu aborcji u nieletnich czy zmuszaniu nas wszystkich do finansowania tych procederów z naszych podatków.


Nie wszyscy też wiedzą że Planned Parenthood odpowiada za tzw. Comprehensive Sexuality Education (https://www.comprehensivesexualityeducation.org/english10/) szeroko propagowane w szkołach zaczynając już od najmłodszych klas jak również za trans-gender terapię i operacje zmiany płci.


Kochani miejmy odwagę i determinację aby razem z Jezusem trudzić się przy budowie społeczeństwa odznaczającego się większą miłością, sprawiedliwością i dobrocią, gdzie ZDROWA RODZINA jest w jego centrum!


Wszystkich zainteresowanych wyjazdem proszę o kontakt z Sylwią Bohaczyk 773 704 0043.

Więcej informacji o marszu znajdziecie na stronie https://illinoismarchforlife.org/ .


Jesteś zainteresowany wsparciem nienarodzonego życia, zarezerwój sobie datę

2go Kwietnia, 3pm. Planujemy w tym dniu zorganizowac czuwanie modlitewne pod kliniką aborcyjną w Wooddale, IL. Więcej informacji podamy bliżej terminu.


Z modlitwą,

Diakonia Życia25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page