top of page

Z cyklu: Weekendowe Sesje Rozwoju Osobistego dla MężczyznTemat: Act Like Men - o poczuciu własnej wartości


....................................................................................................................................

Coś z czym zmaga się bardzo wielu z nas, coś co nie pozwala nam odważnie iść przez życie w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami, coś co wiele razy odbiera nam mowę i sprawczość w działaniu. Właściwe poczucie własnej wartości to jeden z fundamentów szczęśliwego i pełnego życia. Podczas warsztatów poznamy sposoby świadomej pracy nad przyjęciem siebie przy pomocy narzędzi psychologicznych i mocy Słowa.


Prowadzący: o. Tomasz Gaj, OP

Urodzony w 1974 r. – dominikanin, psycholog, psychoterapeuta, ukończył studia teologiczne na PAT oraz psychologiczne na SWPS, absolwent podyplomowego studium terapeutycznego w Laboratorium Psychoedukacji, prowincjalny promotor formacji stałej i duszpasterz do pomocy ofiarom wykorzystania seksualnego, ich rodzinom i wspólnotom kościelnym, członek Komisji ds. Formacji Stałej w Zakonie.

Ukończył Szkołę Formatorów w Centrum Formacji Duchowej, 4-letnie szkolenie w zakresie terapii indywidualnej i grupowej w Laboratorium Psychoedukacji oraz 3-letnie zaawansowane szkolenie „Core Training” ISTDP (Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy) zakończone certyfikatem IEDTA (International Experiential Dynamic Therapy Association), rekomendowane przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.

W Zakonie Kaznodziejskim od sierpnia 1995 roku.


Termin: Do wyboru 23-25 Luty 2024 lub 1-3 Marzec 2024


Adres: Missionary Sisters of St. Benedict, 5900 147th St, Oak Forest, IL 60452.


Cena warsztatów: $300.00 od osoby. W cenę warsztatów poza zajęciami wliczone jest również zakwaterowanie (jednoosobowe pokoje) oraz całodzienne wyżywienie.


Zapisy na warsztaty: Rozpoczniemy 20 listopada (poniedziałek) o godzinie 8:00 p.m.

Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem zarezerwowania miejsca i uczestniczenia w warsztatach jest wpłacenie pełnej opłaty w dniu zapisów. Zachęcamy do korzystania z zapłaty przez Zelle. Dotyczy każdego z turnusów:

Rozpoczynamy: w piątek o godzinie 7:00 p.m. Kończymy: w niedzielę o godzinie 3:00 p.m. WYMAGANE JEST PEŁNE UCZESTNICTWO W WARSZTATACH (OD POCZĄTKU DO KOŃCA). Pytania: proszę kierować do Wojtka Jeżewicza: 773-501-2492. Uwaga: Są to warsztaty wyjazdowe, tylko dla mężczyzn.Uwaga: Niestety na warsztaty w terminie 23-25 luty w chwili obecnej możemy przyjąć zapisy jedynie na listę rezerwową.

427 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page