top of page

Weekendowe Warsztaty dla Kobiet

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie z naszej wspólnoty na Weekendowe Warsztaty dla Kobiet, które odbędą się w dniach 21-23 października oraz 28-30 października.

Każdy z tych turnusów będzie poświęcony innej tematyce i może z nich skorzystać tylko 25 osób. Aby więc umożliwić uczestnictwo jak najszerszej liczbie osób będzie można zapisać się tylko na jeden z proponowanych turnusów.


Oto tematyka poszczególnych weekendów:

TURNUS 1. Mieszkam w sobie. Warsztaty o mocy temperamentu i przyjaźni ze swoim ciałem.

TURNUS 2. Szanuję siebie i innych. Warsztaty o granicach, zdrowych relacjach i Bożym zarządzaniu stresem.


Warsztaty poprowadzi siostra Małgorzata Lekan OP, od lat zaprzyjaźniona z naszą wspólnotą. Siostra Małgosia głosi Ewangelię na różne sposoby ale w ostatnich latach szczególne miejsce w jej posłudze zajmują Sobotnie Sesje Samorozwoju dla kobiet, które stworzyła i prowadzi w formie warsztatowej w krakowskim klasztorze Sióstr Dominikanek. Warsztaty te cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet i są odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety w Kościele. Jest to propozycja wejścia w pogłębioną pracę nad sobą, w której przyglądamy się różnym modelom psychologicznymi po to, by szybciej i pewniej podążać na drogach wiary.


Warsztaty odbędą się w budynku Sióstr Benedyktynek pod adresem: Missionary Sisters of St. Benedict 5900 147th St, Oak Forest, IL 60452.

Są to warsztaty wyjazdowe, tylko dla kobiet. Nie zapewniamy opieki dla dzieci! Rozpoczynamy w piątek o godzinie 7:00 p.m. a zakończymy je w niedzielę o godzinie 3:00 p.m. Cena wyjazdu $250.00 od osoby. W cenę warsztatów jest wliczone 6 sesji wykładowych, połączonych z warsztatami, zakwaterowanie (jednoosobowe pokoje ) oraz całodzienne wyżywienie.


Zapisy na rekolekcje dla członków naszej wspólnoty rozpoczniemy w najbliższy wtorek 13 września o godzinie 8:00 wieczorem. Jeśli pozostaną jakieś wolne miejsca wówczas w niedzielę 18 września udostępnimy zapisy osobom, które brały udział w tegorocznych letnich rekolekcjach WMK oraz innym sympatykom naszej wspólnoty.


Warunkiem zarezerwowania miejsca jest dokonanie pełnej wpłaty za rekolekcje. Opłatę będzie można uiścić płacąc przez Zelle lub wysyłając czek na podany adres. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc nie będziemy zwracać pieniędzy jeśli z jakiegoś powodu osoba zrezygnuje z wyjazdu.


Rozważcie proszę powyższe propozycje tematów, wybierzcie ten, który najbardziej wpisuje się w Wasze potrzeby i zarezerwujcie sobie te daty w kalendarzu. Niech to będzie czas, w którym zainwestujesz w siebie.


208 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page