top of page

Z cyklu: Weekendowe Sesje Samorozwoju


Poczucie własnej wartości to jeden z fundamentów szczęśliwego życia. Gdy jest ono właściwe, mamy energię, tworzymy mądre relacje i jesteśmy odporne na przeciwności. Gdy go brakuje, nie doświadczamy radości w byciu sobą. Podczas warsztatów „Doceniam siebie. O poczuciu własnej wartości” poznamy sposoby świadomej pracy nad przyjęciem siebie przy pomocy narzędzi psychologicznych i mocy Słowa. U proroka Jeremiasza czytamy, że każdy jest drogi w Bożych oczach (por. Jr 43,4). A skoro tak, to tej Bożej optyki na fakt, że jestem BEZCENNA, chcemy doświadczyć w październikowy weekend!


Warsztaty Lokalne dla Kobiet: Wychodząc naprzeciw tym osobom, które z różnych powodów nie mogą brać udziału w warsztatach wyjazdowych, proponujemy warsztaty dwudniowe, (sobota i niedziela) w Jezuickim Ośrodku Milenijnym. Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem zarezerwowania miejsca i uczestniczenia w warsztatach jest wpłacenie pełnej opłaty w dniu zapisów. Zachęcamy do korzystania z zapłaty przez Zelle.


Temat: Doceniam siebie. O poczuciu własnej wartości.

Termin: 28-29 października 2023

Adres: 5835 W. Irving Park Rd, Chicago, IL 60634

Cena warsztatów: $100.00 od osoby. W cenę warsztatów jest wliczone 5 sesji wykładowych połączonych z warsztatami, oraz wyżywienie. Zapisy na warsztaty: Rozpoczniemy 25 września (poniedziałek) o godzinie 8:00 p.m. Zajęcia w sobotę 8:30 a.m. - 6:00 p.m.

Zajęcia w niedzielę: 8:30 a.m. - 2:00 p.m. WYMAGANE JEST PEŁNE UCZESTNICTWO W WARSZTATACH (OD POCZĄTKU DO KOŃCA).

Msza Św. Istnieje możliwość uczestniczenia we Mszy św. Sobota: 8:00 a.m. oraz w Niedziele 8:00 a.m. Pytania: proszę dzwonić do Eli Szeszko: 773-593-2504 Uwaga: Są to warsztaty lokalne, bez noclegu, tylko dla kobiet. Nie zapewniamy opieki dla dzieci.

161 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page