top of page

Z cyklu: Weekendowe Sesje Samorozwoju


Wszyscy spotkamy cudowne kobiety, które przez lata żyją życiem męża, dzieci, rodziców, przyjaciół, pracą tak intensywnie, że w efekcie kiedyś powiedzą ze smutkiem: mnie już nie ma! W swojej wielkoduszności i często błędnie wyznaczonych celach zapominają, że ich osobiste szczęście jest ważne i że trzeba o nie zawalczyć. Dla siebie samej. I dla najbliższych. W czasie warsztatów „Żyję własnym życiem. O szczęściu w byciu sobą” przyjrzymy się zdrowej kobiecej autonomii, pożegnamy zasoby, których może już nie mamy i poszukamy nowych, ciągle w nas drzemiących. Źródło Życia jest w każdej z nas, dlatego chcemy czerpać z jego zasobów. Dając sobie weekend na początku listopada możesz być pewna, że Bóg „da ci ducha, abyś ożyła” (Ez 37,14)


Temat: Żyję własnym życiem. O szczęściu w byciu sobą. Przebaczam sobie. Porażka, poczucie winy, wstyd.


Termin: 3-5 listopada, 2023


Adres: Missionary Sisters of St. Benedict, 5900 147th St, Oak Forest, IL 60452.


Cena warsztatów: $250.00 od osoby. W cenę warsztatów jest wliczone 6 sesji wykładowych połączonych z warsztatami, zakwaterowanie (jednoosobowe pokoje) oraz całodzienne wyżywienie.


Zapisy na warsztaty: Rozpoczniemy 25 września (poniedziałek) o godzinie 8:00 p.m.

Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem zarezerwowania miejsca i uczestniczenia w warsztatach jest wpłacenie pełnej opłaty w dniu zapisów. Zachęcamy do korzystania z zapłaty przez Zelle. Rozpoczynamy: w piątek 3-go listopada o godzinie 7:00 p.m. Kończymy: w niedzielę 5-go listopada o godzinie 3:00 p.m. WYMAGANE JEST PEŁNE UCZESTNICTWO W WARSZTATACH (OD POCZĄTKU DO KOŃCA). Msza Św: Istnieje możliwość uczestniczenia we Mszy św. Sobotniej (8:00 rano- opcjonalnie) oraz w Niedziele podczas warsztatów. Pytania: proszę kierować do Justyny Jeżewicz: 773-936-1813. Uwaga: Są to warsztaty wyjazdowe, tylko dla kobiet. Nie zapewniamy opieki dla dzieci.176 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page